امروز :1397/12/29  |  ساعت :


بسمه تعالی

رشته مدیریت خدمات حمل و نقل بین المللی به رشته های دانشگاه علمی کاربردی اضافه شد

کلیات رشته مدیریت خدمات حمل و نقل بین المللی در مقطع کارشناسی ناپیوسته به پیشنهاد علمی کاربردی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران در نشست کمیسیون معین شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه علمی – کاربردی به تصویب رسید .

علیرضا جمال زاده ، سرپرست دفتر برنامه ریزی درسی و دبیر شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه علمی کاربردی گفت : هدف از طراحی این رشته تربیت نیروهای متخصص و کارآمد برای مدیریت و ساماندهی خدمات حمل و نقل بین المللی اعم از خدمات صدور بارنامه ، صدور مانیفست ، بارشماری و خدمات کانتینری است که بر اساس نیاز صنعت حمل و نقل کشور تدوین شده است .

به گفته جمال زاده برخی از دروس تخصصی این دوره شامل موافقت نامه های حمل و نقل بین المللی – خدمات حمل و نقل ترکیبی – قوانین و مقررات ترابری هوایی ، دریایی و جاده ای ، مدیریت سوانح در حمل و نقل بین المللی تنظیم قردادها به زبان خارجی – سامانه های الکترونیکی در خدمات حمل و نقل بین المللی است .

طبق اعلام مرکز علمی – کاربردی اتاق ایران ، دانش آموختگان رشته حمل و نقل بین المللی ، با 512 ساعت آموزش عملی می توانند مشاغلی از جمله مدیریت شرکت های حمل و نقل بین المللی و کارگزاری خدمات حمل و نقل بین المللی را به عهده بگیرند . این رشته بنام دانشگاه علمی – کاربردی اتاق ایران به ثبت رسیده و تا یک سال پذیرش دانشجو در کشور اختصاص به این دانشگاه خواهد داشت .

 

 

روابط عمومی دانشگاه اتاق ایران

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران می باشد.

طراحی و توسعه توسط شرکت نصف جهان © 2016